1931: Światowa nowość: rozpoczęcie wraz z firmami Krupp i Osram produkcji narzędzi z węglików spiekanych. 

widiowy

czy wiesz że, przymiotnik widiowy pochodzi z j. niem. gdzie używano określenia "wie Diamant" (jak diament).

Raczek BOB

Start

Firma Profesjonalne Systemy Przemysłowe Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zaopatrującym przemysł w wysokiej jakości specjalistyczne produkty renomowanych światowych firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby do wierceń skalnych SMALCALDA renomowanego niemieckiego producenta Bergbauwerzeuge Schmalkalden GmbH (BWS).

Doświadczenia w zakresie produktów wiertniczych tej firmy sięgają 16 stulecia, a już w 1931 roku firma (wówczas pod nazwą Heller) wytwarzała narzędzia wykorzystujące węgliki spiekane !

Wszystkie produkty firmy BWS wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym w Niemczech w mieście Schmalkalden przez wysoko wykwalifikowany personel przy zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn i urządzeń.

Zakup produktów firmy BWS daje Państwu gwarancję jakości każdej sztuki produktu. 

Nasze doświadczenie w zakresie logistyki i profesjonalnej obsługi klienta połączone z ofertą firmy BWS daje Państwu gwarancję pozyskania kompetentnego i godnego zaufania dostawcy oferującego znakomite wyroby w korzystnych cenach.

Naszym orężem jest JAKOŚĆ.

Jakość Produktu i Jakość Obsługi. 

Więcej informacji o ofercie firmy  PSP Sp. z o.o. w innych działach znajdą Państwo na stronie internetowej www.psp.pl. Strona na której obecnie się Państwo znajdują przedstawia ofertę dla górnictwa.